Duży zestaw kokon Łapacze snów / Minky pudrowy róż

139,00 zł
Brutto

Duży zestaw kokon, kocyk i motylek.

Ilość

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Piękny zestaw w skład którego wchodzi:

- dwustronny kokon niemowlęcy

wymiary zewnętrzne 50x90cm

powierzchnia spania 30x70cm

- dwustronny kocyk 50x75cm

- dwustronna poduszeczka 20x35cm

- dwustronna poduszeczka motylek 22x37cm

Kokon niemowlęcy zapewni naszemu maleństwu komfort, wygodę i bezpieczeństwo snu. Wysokie boki otulają i ochraniają maluszka.

Kokon sprawdzi się idealnie w łóżeczku jako gniazdko do spania (podwyższone boki ułatwiają układanie dziecka na boczku), w łóżku rodziców, na podłodze, na kanapie, w podróży , na spacerze w wózku, w ogrodzie i wszędzie tam gdzie potrzebujemy ułożyć maluszka w bezpiecznym i wygodnym miejscu.

Kokony dedykowane są dla dzieci od narodzin do około 7-9 miesiąca życia. Dzięki ściąganym troczkom możemy swobodnie regulować powierzchnię spania. Starszym maluszkom kokon może również z powodzeniem służyć jako mata do spania lub zabawy ( po rozwiązaniu troczków i rozprostowaniu boków).

Kocyk, poduszeczka i motylek sprawdzą się nie tylko w kokonie, ale również w wózku na spacerze, kołysce, łóżeczku czy foteliku podczas podróży.

Wszystkie elementy zestawu są dwustronne, z jednej strony jest mięciutki materiał minky a z drugiej wzór bawełniany. Możemy je dowolnie układać tworząc różne warianty w zależności od potrzeb.

Pościel-70
1000 Przedmioty

Opis

Skład
100%Bawełna+Minky